Cliënten over ons

Wij zijn zeer tevreden over de wijze waarop onze zaak is behandeld door mevrouw Berghmans van uw kantoor.

Via DAS rechtsbijstand in contact gekomen met dit kantoor en mevrouw mr. Firi Boukhris.

Zij heeft ons meerdere jaren bijgestaan in een (helaas) langslepende zaak tegen een bouwbedrijf die onze kelder waterdicht zou maken maar dit niet waar heeft gemaakt.
We hebben altijd het gevoel gehad dat zij de tijd nam om ons te ondersteunen en adviseren. Geen vraag was te veel.

Heel duidelijke communicatie, altijd ruim op tijd met conceptstukken aanleveren zodat wij nog genoeg tijd hadden om deze rustig te kunnen doornemen en daar feedback op te geven.

Ook in de rechtszaal, en op de gang om een mogelijke schikking te bespreken, staat zij - letterlijk - haar mannetje, maakt haar (onze) punten duidelijk en laat zich niet imponeren door de tegenpartij.

Nadat wij jaren aan een dood paard hebben getrokken in een conflict met dit bouwbedrijf, heeft mw. mr Boukhris ons kunnen helpen en hebben wij nu duidelijkheid en kunnen we eindelijk verder met onze kelder waterdicht maken.

Duidelijke en vriendelijke communicatie wat ons veel vertrouwen heeft gegeven.

We werden steeds goed op de hoogte gehouden van het verloop van de zaak.

Vandaag 15 mei 2025 ontving ik de beschikking van het Gerechtshof ‘s-Hertogenbosch. Dan valt veel spanning van je af wanneer er na ca. negen maanden een zwaard van Damocles boven je hoofd heeft gehangen.

Althans wanneer dit bericht positief is.

Ik ben een man van geen of weinig aanrakingen met de rechtspraak. Maar nu twee in de laatste drie jaar. Goed behandeld in het 1 ste conflict en ook nu de juiste keuze gemaakt hebbende. Een door een ander “klager” aan mij opgelegde verdediging als beklaagde de gevolgen daarvan met een beslissing door het hof!
“Het hof verklaart klager niet-ontvankelijk voor zover de klacht ziet op de gestelde vernieling.”
“Het hof wijst het beklag voor het overige af.”

Dank je wel Beau van Hees; je hebt me geholpen de kras op mijn ziel te verzachten en deze komende maanden een plaats te kunnen geven.

Het ga je goed

Een dikke pluim voor Milan Gaber van advocatenkantoor Sijben en partners. Hij heeft onze stichting belangeloos een hele grote dienst bewezen.

Chapeau!

Wij zijn Mw. mr. Firi Boukhris van Sijben Partners advocaten bijzonder dankbaar dat wij na 3 jaar procederen in het gelijk gesteld zijn en onze zaak hebben gewonnen.

Mw. mr. Firi Boukhris heeft ons prima terzijde gestaan in deze zaak. Wij zullen Sijben Partners dan zeer zeker aanbevelen.

1 2 3 4 5 ...